Dizi&Kitap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dizi&Kitap

Kitap Film ve Dizi replikleri ve yeni çıkacak kitaplar hakkındaki tüm bilgiler. ♥ :)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Küçük Arı | Chris Cleave

YazarMesaj
Brooke Davis
Yönetici
Brooke Davis

Küçük Arı | Chris Cleave Empty
MesajKonu: Küçük Arı | Chris Cleave   Küçük Arı | Chris Cleave Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 4:12 pm

Küçük Arı | Chris Cleave 20869_219302169588_721024588_2932442_1954032_n

Size bu kitapta ne olduğunu anlatmak istemiyoruz; çünkü gerçekten çok özel bir hikâye ve biz onu bozmak istemiyoruz.

Yine de bu kitabı almanıza yetecek kadar bilmeniz gerektiğinden, sadece şu kadarını söyleyelim:

Bu, yaşamları kaçınılmaz bir şekilde çarpışan iki kadının hikâyesidir. Ve biri korkunç bir seçim yapmak zorundadır.
İki yıl sonra tekrar karşılaşırlar ve hikâye burada başlar...

Bu kitabı okuduğunuzda herkese anlatmak isteyeceksiniz. Bunu yaptığınızda, lütfen, neler olduğunu anlatmayın; çünkü bütün büyü, olayların akışında...

"Bir sonraki Uçurtma Avcısı."
-Library Journal-

"Sizi alıp götürecek''
-Washington Post-

"Okuduktan sonra unutmanız hiç de kolay olmayacak."
-Financial Times-

Dokuz parmaklı bir kadın, kostümünü hiç terk etmeyen bir süper kahraman, kimlik buhranında aklını yitiren bir adam ve Nijeryalı bir göçmen; Küçük Arı.

Yaşamları acımasız bir şaka gibi kesişen karakterlerin size sunduğu sadece bir gülümseyiş; ama buruk bir gülümseyiş... Derken coşkulu bir kahkaha ve hemen ardından kalıcı bir sızı... Ve sonra daha büyük bir kahkaha.

Kitap, içinden hızla geçip gidilen bir duygu tüneli.

Bu kitabı okuduğunuzda herkese anlatmak isteyeceksiniz. Bunu yaptığınızda, lütfen neler olduğunu anlatmayın; çünkü bütün büyü, olayların akışında...

''Hiç tartışmasız 2009'un açıkara en iyi kitabı''
--Metro-

Edebiyat>Roman
PEGASUS YAYINLARI
Etiket Fiyatı:19 TL
Çeviren: Nalan Işık Çeper
Yayın Yılı: 2010
Orjinal Adı: Little Bee
Kitap Kağıdı
344 sayfa
13,5x21 cm
Karton Kapak
ISBN:6054263370
Dili: TÜRKÇE

Ben kitabı henüz okuyamadım kitaplığımda duruyor bi kaç kere başladım ama bitirmek hiç nasip olmadı
Benim aksime çok yakın bir arkadaşım okudu ve yaklaşık 2 hafta etkisinden çıkamadı o yüzden okumanızı tavsiye ederim en yakında zamanda bende okucağım inşallah Smile
https://dizikitap.hareketforum.net

Küçük Arı | Chris Cleave
1 sayfadaki 1 sayfası